Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
30
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Neutralizator AHA
Serum neutralizuje działanie kwasów, łagodzi pieczenie
Tylko do użytku profesjonalnego
Profesjonalny neutralizator kwasów owocowych o konsystencji żelu do
całościowego lub częściowego natychmiastowego przerwania działania kwasów AHA.
Preparat przeznaczony jest do neutralizacji tzn. do szybkiego przerwania działania kwasów owocowych AHA
Sposób użycia:
Nakładamy bezpośrednio na kwasy AHA. Proces neutralizacji powinien trwać ok. 1-2 minut, po czym neutralizator zmywamy letnią wodą, osuszamy skórę. Neutralizator można zastosować po skończonej kuracji całościowo lub miejscowo tylko w tych miejscach, gdzie działanie kwasów powoduje duży dyskomfort jak np. silne pieczenie, szczypanie, ból.
Opinie użytkowników